* Prisijungti   * Registruotis


Paskutinis prisijungimas:
Dabar yra 24 Bal 2014, 13:04
Peržiūrėti neatsakytus pranešimus
Peržiūrėti aktyvias temas
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 19:31 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 19 Vas 2008, 19:18
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 3
1. Konfiguracinis failas

Visų pirmą reikia turėti tinkamai sukonfiguruotą server.cfg failą , kuris nustato pagrindinius serverio nustatymus. Išsaugokite šį failą savo kompiuteryje, cstrike kataloge, kuris randasi kur yra instaliuotas jūsų Counter-Strike žaidimas (jei nieko nekeitėt instaliacijos metu, tai tuomet šis katalogas turėtų būtį čia: C:\Program Files\Valve\cstrike).

2. Booster mod

Tam, kad žaidėjams žaidžiantiems jūsų serveryje pingas būtų pastovus ir nešokinėtų, patartina parsisiųsti Booster modą, kurį galite gauti iš mano failu .Parsiuntę failą jį išpakuokite , savo kompiuteryje. Tada visą addons katalogą perkopijuokite į cstrike katalogą kaip prieš tai nukopijavot server.cfg failą.
Šį modą reik aktyvuoti, kad jis veiktų ir vykdytų savo nustatymus. Susiraskite cstrike kataloge failą liblist.gam ir jame suraskite ir ištrinkite šias 2 eilutes:
gamedll "dlls\mp.dll"
gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"

vietoj jų įrašykite šią eilutę:
gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

išsaugokite failą. Dabar Booster mod jūsų kompiuteryje sėkmingai aktyvuotas.

3. Counter-Strike serverio paleidimas

Jei įvykdėte prieš tai bent 1 punktą ( 2 punktas nėra privalomas ) , tuomet paleiskite hlds.exe failą, kuris randasi cstrike kataloge.Paleidę turėtumėt išvysti tokį vaizdą:Šioje lentelėje galite nustatyti tokias reikšmes:

Game : Counter-Strike
Server name : Jūsų pasirinktas serverio pavadinimas
Map : Jūsų pasirinktas žemėlapis
Network : LAN ( galės žaisti LAN ir Lietuvos žaidėjai )
Max. Players : Pasirinkite savo nuožiūra.( Jeigu internetas yra geras sieka , bent 2-3Mbps tai galite daugiau 14 žaidėjų . Jeigu internetas iki 2mbps , tai siūlau žaidėjų kiekį iki 12. )
UDP Port : 27015 ( yra standartinis , jeigu kursite daugiau negu vieną serverį jums teks keisti portą , nes 1 portu daugiau negu 1 serveris eiti negali )
RCON Password : Rinkitės slaptažodį savo nuožiūra ( Tai pagrindinis slaptažodis , kuriuo galima valdyti serverį. Juo galima daryti restartus , keisti žemėlapį ir t.t )

Viską nustatę spaudžiate Start Server ir laukiate kol serveris užsikraus . Pirmą kartą serveris krausis ilgiausiai , o kitus kartus kai leisite viskas turėtų vykti greičiau. Taip pat serverio krovimosi greitis priklauso nuo PC resursų. Serveriui užsikrovus jau į jį gali jungtis ir žaisti žaidėjai.

4. Serverio valdymas

Paleidus serverį jums pasirodys serverio valdymo skydelis:

Main skiltisJei dar nežinojote savo IP adreso, tai IP Address skiltis jį parodo ir šiuo adresu turi jungtis žaidėjai, kad galėtų žaisti jūsų serveryje. Taip pat Main skiltyje galite pakeisti serverio vardą (Server name), žemėlapi (Map) , rcon slaptažodį (RCON Password) , uždėti ant serverio slaptažodį (Player Password) , bei parinkti žemėlapių eiliškumą ( Map Cycle).

Ban skiltis
Bans skiltis yra skirta tam, kad galėtumėt uždėti baną nepageidaujiemies žaidėjams jūsų serveryje. Taip pat šiame sąraše matysite anksčiau jūsų uždėtus banus, kuriuos galėsite ir nuimti jei norėsite . Bano uždėjimas vykdomas paspaudus Add... mygtuką ,tuomet išmetama lentelė ir joje galima uždėti baną žaidejui žinant jo IP adresą . Įrašius jo IP adresą Ban duration skiltyje galite pasirinkti kuriam laikui norite užbaninti žaidėją. Jei pasirinksite Permanent tuomet banas bus uždėtas visam laikui, jei pasirinksite Temporary, tuomet galėsite nustatyti, kuriam laikui bus skirtas banas. Viską suvedę paspauskite OK ir jūsų pasirinkto žaidėjo IP bus užbanintas.

Statistics skiltis
Statistics skiltis yra skirta pažiureti kiek kompiuterio resursų naudoja servas , kiek FPS serveris "tempia", kiek žaidėjų buvo žaidę , koks pingas serveryje jums ir t.t. Viska informacija pateikiama kreivėmis. Paprasčiausiai kurią norite skiltį pažymite varnele ir pasirinkę Vertical units , gausite pažymėtoss skilties statistiką. Taip pat Show lauke galite pasirinkti intervalą, kuriuo jums bus pateiktos statistinės kreivės.


Players skiltisPlayers skiltis parodo kiek žaidėjų žaidžia jūsų serveryje . Taip pat rodo žaidėjų nickus, STEAM ID (jeigu steam vartotojas ) , žaidėjų pingą , loss , fragus ir kiek laiko jau žaidžia serveryje. Pažymėję žaidėją jūs galite jį iškickinti ar išbaninti iš serverio atitinkamai paspaudus kick ar ban mygtuką.

Configure skiltis
Configure skiltis skirta serverio pagrindiniams nustatymams , kuriuose jūs galite pakeisti žemėlapio ilgumo laiką , keisti raundo laiką , apsipirkimo laiką ir t.t.


jaigu dar neiseis tai reiskia jusu ip yra isorinis ir jums reikia: apcioje desiniajame kampe prie laikrodzio yra 2 kompiuteriai ant ju paspaudziate ir jus matote tokia lentele sioje lenteleje paspauskite support paspaude support spauskite details ir matote client ip adress tai va si adresa nusirasote ir sukuriate serveri su UDP port 27015 kai sukuriate serveri jus prie sio client ip pridedate ta UDPport 27015 stai ir viskas.Arba jaigu jums dar nepavyks tai bandykite kitu budu eikite i iternet explorer ir rasykite www.whatismyip.com si ip jus nusikopijuojate ir prie sio ip pridedate UDpport 27015 pries dedami si Udpport dekite dvitaski tai tada viksas serveris sukurtas ;).


Į viršų
 Aprašymas  
 

Counter Strike 1.6 serverio kūrimas

Reklama

Reklama
 

 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 12:19 
Atsijungęs
Užklydėlis

Užsiregistravo: 10 Geg 2008, 18:54
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 16
kaip džiaugiuosi, kad neturiu savo serverio :) dabar rami galva :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 30 Bir 2010, 17:44 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
sveiki turiu 1 problemą sukuriu servą zm modo ir man beta štai šitą errora:

This server is using an older protocol ( 47 ) than your client ( 48 ). If you believe this server is outdated, you can contact the server administrator at (no email address specified).


ir nelabai žinau ką bedarryti gal galėtumėte padėti??? aj beje kaip reikia padaryti kad reklamuotu tą ką tu moki ir kad eitu /admin ??? dekui :) būsiu lbj dekingas už pagalbą jai norėsit galėsiu admin teises duoti ant savo serv.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 30 Bir 2010, 23:22 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Sveikas atvykęs, prašalaiti!
Ilgai neužsibūsi manau :D

Taip jau atsitiko, kad Valve ne mulkiai, ir dėl visokių wallhackų ir panašiai pakeitė komunikacijos protokolą (kaip puikiai pastebėjai - iš 47 į 48).
Kadangi daug kas naudoja (ir nekreipia į tai dėmesio) senus "rilyzus" (arba perpakavimus) taip atsitinka, kad daug kas turi senus, kiti naujus CS. Senas negali prisijungt prie naujo, naujas prie seno...

Failai Valvės žaidimų (jei tiksliau Steam) platinami .gcf failais kurie skaičiuoja versijas 20-30. Viskas keičiasi pastoviai.
Nėra vieno nusistovėjusio kliento...

Patariu susirast (jei sugebėsi) vieną seną ir vieną naują, ir jei ką modifikuot juos kartu...

Kad būtų galima naudoti visokias funkcijas manau reikia metamod (teks pasiieškoti pačiam, kaip ir daug ko, nes serverio kūrimas turi būti gebandčių žmonių rankose).
Reklamos "ką tu moki" nelabai supratau, tai ir padėt negaliu.

Ir prašau, rašyk gražiai lietuviškai. Tada būsim geri draugai {patenkintas} :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 10:52 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
sorry už rašybą , labai skubėjau.... :wink:
supranti pas mane cs yra v43 , pachas v21 ir abu suinstalioti i tą pačią papkę
tai nlb kažka galiu daryti nes kai kažką pakeičiu pradeda metiti errorus kad trūksta kokio failiuko bet kai gražinu viską i vietas tada visx ok , tai va čia db su tuo serv: žiūrejau per visus frm kaip kurti padarau visk viską kaip parodyta ir nzn errora man mėto... :) jei nesunku tai parašyk nes aš tai kaip dar naujokėlis tame ssssssssss :D :D;D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 15:26 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Negaliu duoti nuorodų nes tai būtų nelegalios programinės įrangos platinimas :P
Siūlau ne savo apgadintą counter-strike kaitaliot o kaip sakiau parsisiųst du naujus.

Be to - kompiuteriai nemeta "kažko". Kompiuteriai meta klaidas. Nebūtų sunku ją tiesiog nurašyt? :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 20:57 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
tai man parsisiusti nauja cs ir nauja pach??? {patenkintas}


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 21:13 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Pirmiausia susižinot nuo kurio patcho baigiasi 47 protokolas ;)
Tada vieną atsinaujint kiek įmanoma, kitą pasilikt vėliausią 47. Tai yra tai ką aš daryčiau...

Nors geriau pagalvojus dabar visi keičia į tiesiog naujausią, taigi siūlyčiau pasiimt patį naujausią ir nebelaikyt viso reikalo sustabdyto pačiam būnant 47. Ir visiem draugam pasiūlyt atsinaujint :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 22:04 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
pl biski nepagavau :) kaip man atnaujinti cs??? :D ar parsisiusti??? bet nerandu google.lt kur yra naujas cs :D jai gali link numesk :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 23:26 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Į PM...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 02 Lie 2010, 23:11 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
Dabar diegiuosi tą naują CS, viskas gerai, bet... Nebeišeina modo padaryti. Sudedu pluginus visus, viską sumetu, ir nieko nebeišeina, tai kur čia šuo užkastas?


Paskutinį kartą redagavo Svajoklis 02 Lie 2010, 23:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rašyk lietuviškai. Paršau. Dėl Tėvynės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 02 Lie 2010, 23:26 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Tas CS tikrai turėtų būti geras. Modai gali būti pasenę... Gal įdedi netvarkingai, gal kokių reikšmių nesutvarkai. Gali būti daug kas.

Ir prašau, rašyk normaliai lietuviškai :| Kai rašai taip už kiekvieną sakinį nužudomas mažas kačiukas
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 03 Lie 2010, 11:06 
Atsijungęs
Praeivis

Užsiregistravo: 30 Bir 2010, 17:40
Cash on hand:
0.00

Pranešimai: 6
sorry pas manes nera kaip pakeisti kalba :D supranti Darbar tikrai viska teisingai sumeciau failiukas i failiuka , tai va man per New Game zm modas veikia o per hlds.exe neveikia.... {Prislėgtas}


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Counter Strike 1.6 serverio kūrimas
StandartinėParašytas: 03 Lie 2010, 15:21 
Atsijungęs
Forumo ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Rgp 2009, 00:52
Cash on hand:
11,946.65

Bank:
0.00

Pranešimai: 1951
Tai pasižiūrėk kaip modą padaryt ne žaidimui o serveriui :D

Arba

Gali būti, kad tas modas ir yra tik žaidimui...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 14 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Varikliukas: phpBB
Dizainas: SE-Tuning
Programavimas: e-software.lt
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
phpBB SEO